manuální a přístrojové lymfodrenáže, masáže

Energy studio Jablonec - Uhlířová


V Zátiší 8
466 01 Jablonec nad Nisou

Telefon:
773 21 21 42 - Uhlířová (Ježková) Marie Anna


jezmaj78@seznam.cz

Manuální 

Trápí Vás celulitida, kila navíc nebo těžké a oteklé nohy? Máte špatnou pleť a jste často nemocní? Využijte tuto jedinečnou příležitost, jak se těchto nepříjemností zbavit!!

Lymfatické masáže jsou účinnou celkovou detoxikací, které zlepšují metabolizmus celého organizmu, což je primární prevence ochrany zdraví. Lymfatické masáže zrychlují tok lymfy v organizmu a tím odvádí škodlivé látky z těla, vyprazdňují tukové buňky, což vede ke snížení hmotnosti.

Jelikož lymfatický systém nemá vlastní pumpu, která by lymfu v systému lymfatických cest poháněla, je nutný dostatečný pohyb, nebo je potřeba lymfu rozhýbat masážemi. Celulitida souvisí s činností lymfatického systému, který je zodpovědný za odvod toxických látek z těla. Bez dostatečné funkce lymfatického systému není možné nad celulitidou zvítězit. Jestliže trpíte nadváhou a nedaří se Vám zhubnout, patrně je Váš organismus zahlcen toxickými látkami, které nedovolují tělu správně pracovat. Metabolismus je zpomalen a látková výměna nefunguje jak má, spalování tuků je proto pro tělo velmi obtížné. Lymfatickou drenáží dochází kromě vyčištění lymfatického systému, také ke štěpení a rozmělňování tukových buněk, které jsou následně odvedeny lymfatickým systémem do vylučovacích orgánů. Dochází tím k výraznému zeštíhlení a vytvarování problematických partií, ze kterých mizí tukové polštářky.

Ošetření trvá 60 minut a měla by být v odstupu co nejméně dnů po sobě. Celá kúra by měla být provedena ideálně do dvaceti dnů. Už po prvním ošetření se viditelně zmenšuje objem těla, jak se organismus začíná zbavovat nahromaděných toxinů. Ze zkušenosti víme, že klientky, které neúspěšně bojovaly s každým dekagramem nadváhy, jsou po lymfodrenáži mnohem úspěšnější. Jejich metabolismus se vrátil do správných kolejí a významně podpořil harmonizaci organismu. Pro udržení optimálního proudění mízy a jako součást celkové detoxikační kúry, doporučujeme absolvovat dvě hodinové ošetření měsíčně, nebo celou sérii minimálně dvakrát do roka. Manuální lymfodrenáž v kombinaci s následným masážním ošetřením přináší vynikající výsledky v odstraňování nebo zmírňování projevů celulitidy.

 

 

Účinky manuální lymfatické drenáže:

 

* odstraňuje celulitidu

 

* tvaruje a zpevňuje problematické partie ( hýždě, boky, bříško, stehna, paže)

 

* výrazně zlepšuje, nebo úplně odstraňuje strie

 

* zeštíhluje o několik centimetrů!!

 

* zpevňuje a vyhlazuje kůži (aktivace kolagenu a elastinu)                 

 

* detoxikuje organismus

 

* odstraňuje otoky nohou, rukou a obličeje

 

Pro koho není masáž vhodná?!

 

* nádorová onemocnění

* akutní astma

* infekční onemocnění

* kardiální onemocnění

* plísňová onemocnění

* vředová choroba

* zvýšená tělesná teplota

* onemocnění ledvin, jater, štítné žlázy(hyperfunkce štítné žlázy)

* gravidita do 3 měsíce!! poté po konzultaci s ošetřujícím gynekologem

 

Proč manuální drenáž?

 

1.Při manuální lymfatické masáži nejprve čistíme centrální uzliny a teprve poté  zahajujeme lymfatickou masáž celého, nebo jen některých částí těla.

 

2.Dotykový terapeut přistupuje ke každému klientovi individuálně a dle jeho zdravotního stavu a potřeb.

 

3.Při tomto druhu masáže se klient celkově uvolní.

 

Jak probíhá manuální lymfatická drenáž?

 

Na úvod (pokud je třeba), provedu s klientem dýchací cvičení (nelekejte se, je to příjemné). Správné dýchání je při lymfatické masáži důležité, neboť nám samo o sobě dokáže částečně zlepšit tok lymfy. Poté se začne se samotnou masáží, která je velice klidová a silně relaxační. Masáž se provádí nasucho, bez jakýchkoliv masážních olejů a bez oděvu. 

 

 

Doba a cena masáže:       
celková lymfodrenáž 60 minut   750,- Kč
částečná - horní, nebo dolní končetiny 45 minut   650,- Kč
pročišťující kúra ( 5 návštěv ) akce! 3.500,- Kč 60 minut SLEVA 700,- Kč / návštěva
     
 

Důležité upozornění!!

 

V den, kdy je prováděna lymfatická masáž je nutné se vyhnout fyzické námaze, teplé koupeli, sauně a jakékoliv další masáži. Den před první masáží je důležité „zavodnit“ organismus – tzn.vypít za den min. 2 – 3 litry vody. A v den masáže také.

 

Těším se na Vaši návštěvu. Majka

 

Objednat se můžete telefonicky na tel.č. 773 21 21 42